درباره ما

شرکت تسنیم بهبود آرمان با هدف تامین تجهیزات و ملزومات مورد نیاز بخش سلامت کشور تاسیس گردیده است. این شرکت با مد نظر قراردادن ارتقاء سلامت به عنوان محور اصلی فعالیت‌های خود همواره سعی کرده است تا کالاهایی با کیفیت مطلوب و استانداردهای بالای جهانی را جهت ارائه به دانشگاه‌ها، بیمارستان‌ها، کلینیک‌ها، مطب‌های پزشکی و مراکز پاراکلینیک آماده نماید.

تسنیم بهبود آرمان یک شرکت بین‌المللی عملگرا است و همواره کوشیده است رابطه سودمندی را با گروه‌های ذینفع خود از جمله مشتریان، کارکنان، کمپانی‌های خارج از کشــور، نمایندگان داخل کشور، ســهامداران و علی‌الخصوص جامعه و دولت برقرار نماید.

ما در رویای خود دیدگاهی بلند داریم و همین امر باعث می‌شود که هیچگاه در قالب فعالیت‌های کوتاه‌مدت نیندیشم و هیچگاه کیفیت را فدای کمیت نکنیم.

 

ارزش‌های بنیادی یا بیان ارزش‌ها، باورها و فلسفه سازمانی

هدف بنیادی

شرکت تسنیم بهبود آرمان یک شرکت تجهیزات پزشکی با فعالیت منطقه‌ای است و ماموریت اصلی آن ادای سهم در تشخیص و درمان به موقع بیماری‌ها و در نهایت زندگی بهتر، طولانی‌تر، سالم‌تر، پر‌بارتر و لذت‌بخش‌تر برای مردم می‌باشد.

 

چشم‌انداز در آینده

ما برآنیم که این شرکت را چنان متحول سازیم تا در 10 سال آینده انتخاب اول مشتریان خود در کشور و منطقه باشیم‌.

 

شرکاء و همکاران داخلی

شرکت تسنیم بهبود آرمان در حال حاضر دارای بیش از 15 نمایندگی و مدیریت‌های فروش منطقه‌ای در سراسر ایران به منظور عرضه کالاهای خود می‌باشد. مدیران منطقه‌ای ما آشنا با مباحث و فرایندهای جاری در بخش بهداشت و درمان کشور بوده و برنامه‌های شرکت را در هر منطقه از کشور با توجه به فرهنگ و نظام ساختاری استان مربوطه بومی‌سازی نموده بطوریکه سعی می‌نمایند بهترین خدمات را به جامعه هدف خود ارائه نمایند.

 

شرکت و همکاران بین‌المللی

شرکت تسنیم بهبود آرمان در راستای اعتلای اهداف خود از همکاری شرکای صاحب‌نام بین‌المللی همچون کمپانی Coopersurgical کشور ایالات متحده‌ی آمریکا، کمپانی Ecleris کشور آرژانتین، کمپانی Edan کشور چین، کمپانی Andromeda کشور آلمان، کمپانی Body Clock انگلستان و کمپانی‌‌های Pizeta pharma و Ciccarelli کشور ایتالیا بهره می‌برد؛ هم‌چنین به منظور توسعه‌ی بازارهای منطقه‌ای نسبت به ایجاد دفاتر حرفه‌ای بازاریابی و فروش کالا‌ها در کشورهای تاجیکستان و ترکمنستان و عراق اقدام نموده است.