وکیوم نوزاد MityOne

®MityOne محصول کمپانی کوپرسرجیکال آمریکا، همواره به عنوان معروف‌ترین و پرکاربردترین وکیوم کمک کننده به تولد نوزادان در دنیا مورد استفاده می باشد. ®MityOne با طراحی منحصر به فرد، حاصل سال‌ها تجربه‌ی متخصصین حوزه‌ی زایمان می‌باشد که همواره با حفظ کیفیت خود توانسته است در مسیر ارتقای سلامت مادر و جنین در سراسر دنیا کمک شایانی نماید.

  • توضیحات
  • مشخصات
  • مستندات
  • مدیا
  • اطلاعات سفارش

®MityOne محصول کمپانی کوپرسرجیکال آمریکا، از خانواده ی MityVac می باشد که می تواند بهترین شرایط ایمنی را برای مادر و جنین و بالاترین میزان کنترل را برای پزشک معالج فراهم نماید. عرضه ی طراحی جدید از وکیوم های برند ®MityOne بدون نیاز به پمپ و سایر ملزومات قادر خواهد بود به تنهایی و به طور آشکاری برای بسیاری از زایمان ها مفید فایده واقع شده و به خروج نوزاد از واژن کمک کند.

  • ساقه ی کوتاه تر برای داشتن قدرت عمل بالاتر و نتایج به مراتب عالی تر
  • درجه فشار خود محدود که مانع از افزایش فشار بیش از 58 سانتی متر جیوه می شود
  • تعبیه ی یک اهرم تخلیه روی دسته در نزدیکی محلی که کاربر وکیوم را نگه می دارد به منظور خروج هوا و آزاد شدن مکش در مواقع اضطراری به جهت افزایش ایمنی
  • ساقه گرد و نیمه سفت به منظور جلوگیری از انتقال چرخش به سر نوزاد

®MityOne به عنوان برند برتر وکیوم کمک کننده به تولد نوزادان، با دو کاپ عرضه می گردد که هرکدام دارای ویژگی های منحصر به فردی بوده و متناسب با شرایط هر زایمان یکی از آنها توسط متخصصین امر زایمان استفاده می شود.

یکی از این کاپ ها MityOne Bell Cup می باشد که نیمه سفت (Semi-rigid) بوده و بنابر این موجب کاهش احتمال لسراسیون وتروما به اسکالپ نوزاد می شود. هم چنین مطابق منابع معتبر پزشکی Cochrane و ®UpToDate این کاپ برای کمک به خروج نوزادانی که پوزیشن آنها (OCCIPU-ANTERIOR (OA است توصیه می شود.

MityOne

1- Johansson R, Menon V. Soft versus rigid vacuum extractor cups for assisted vaginal delivery. Cochrane Database Syst Rev. 2002; CD000446.

2- Greenberg J. Procedure for vacuum assisted operative vaginal delivery. In: Rose BD, ed. UpToDate.Waltham, Mass: Wolters Kluwer; 2005.

نوع دیگر کاپ که بر روی ®MityOne  قرارد دارد M-Style® Mushroom® Cup که این کاپ دارای چرخش 90 درجه می باشد و لذا در زایمان هایی که پوزیشن نوزاد به گونه ای است که نیاز است با دقت بیشتر و آرامش زیاد تری نوزاد از واژن خارج شود از این نوع کاپ استفاده می شود. موفقیت استفاده از این نوع کاپ بیش از 97 % بوده و نکته ی مهم و کلید ی این است که میزان لسراسیون در زمان استفاده از این وسیله کمتر از 1.59% در منابع ذکر شده است.

MityOne

1- Chang X, et al. Vacuum assisted delivery in Ecuador for prolonged second stage of labor: maternal-neonatal outcome. Journal of Maternal-Fetal and Neonatal Medicine. 2007; 20(5):381-384.

2- Lo J, et al. First UK experience of Mityvac vacuum delivery system. Journal of Obstetrics and Gynecology. 2001; 21(6):601-602.

3- Bofill JA, et al. A randomized trial of two vacuum extraction techniques. Reviews in Obstetrics and Gynaecology. 1997; 80(5, Part 1):643-797.

چگونگی استفاده از وکیوم ®MityOne:

1- درابتدا کاپ مناسب را با توجه به پوزیشن نوزاد انتخاب می کنیم ( MityOne with Mitysoft Bell cup یا MityOne M-Style Mushroom)

2- زمانی که سر جنین در وضعیت مناسب در واژن مادر قرارگرفت، سر وکیوم باید از پایین و نزدیک رکتوم به سمت جلو قرار داده شود. سپس زمانی که فرق سر کودک مشاهده شد سر وکیوم می بایست به سمت بالای خط افقی حرکت داده شود.

3- به محض اینکه سر بچه از واژن خارج شد باید به وسیله ی اهرم تخلیه هوارا آزاد کرده و مکش را قطع کنیم. در این زمان کاپ را از سر نوزاد جدا می کنیم

4- ادامه ی خروج نوزاد از کانال زایمانی را به طریقه ی عادی و به مانند همیشه پی می گیریم.

MityOne

شماره کاتالوگ: 10067

توضیحات: MityOne Pump with M-Style Mushroom Cup

شماره کاتالوگ: 10068

توضیحات: MityOne Pump with MitySoftBell Cup

دانلود کاتالوگ جامع