اولین کنگره بین‌المللی روش‌های کم‌تهاجمی زنان و مامایی ایران - دی ماه 1393

اولین کنگره بین‌المللی روش‌های کم‌تهاجمی زنان و مامایی ایران - دی ماه 1393

اولین کنگره بین‌المللی روش‌های کم‌تهاجمی زنان و مامایی ایران و یازدهمین کنگره بین‌المللی زنان و مامایی ایران با حضور اساتید، دانشجویان و فعالان این عرصه از جمله متخصصین زنان، پرستاران و کارشناسان مامایی و ... و به همت انجمن متخصصین زنان و مامایی ایران و با همکاری انجمن علمی جراحی‌های کم‌تهاجمی زنان ایران، انجمن علمی مامایی ایران و مرکز تحقیقات اندومتریوز دانشگاه علوم پزشکی ایران از تاریخ 16 الی 19 دی ماه سال جاری (1393) به مدت 4 روز در مرکز همایش‌های بین‌المللی رازی دانشگاه علوم پزشكي ايران برگزار گردید.

دکتر شهلا چایچیان، دبیر این همایش و عضو هیئت علمی دانشگاه، دانشیار و متخصص زنان و زایمان در این باره اظهار داشتند: هدف از برگزاری این کنگره آشنایی هرچه بیشتر متخصصین تمام رشته‌ها به خصوص زنان و مامایی با روش‌های کم‌تهاجمی در درمان بانوان می‌باشد.

در حاشیه برگزاری این کنگره مطابق معمول نمایشگاه تجهیزات پزشکی بر پا شد که شرکت تسنیم بهبود آرمان به عنوان تنها شرکت تخصصی در حوزه زنان و زایمان در جهت کمک به ارتقاء سطح علمی کنگره و برگزاری هر چه بهتر آن کما‌فی‌سابق حضوری فعال داشت. همچنین این شرکت در سومین روز از مراسم، کارگاه تخصصی- آموزشی با عنوان زایمان بدون درد به روش تنس و بدون استفاده از دارو را با ارائه جناب آقای دکتر بهنام سیاکلاه برگزار نمود که با استقبال گسترده متخصصین زنان و کارشناسان مامایی مواجه شد. ضمن اینکه محصولات شرکت نیز با استقبال گسترده شرکت‌کنندگان از سراسر کشور روبرو گردید به نحوی که طی چهار روز برگزاری کنگره و نمایشگاه، بیش از 500 نفر از متخصصین زنان و زایمان و کارشناسان مامایی از غرفه بازدید نمودند.

گالری تصاویر مرتبط

Razi-dey93 Razi-dey93 Razi-dey93

دانلود کاتالوگ جامع